D.U.K. – dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau yra atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu nerasite atsakymo į Jums iškilusį klausimą, kreipkitės el. paštu: į info@bumerangai.lt arba telefonu: 8 620 31146.

 

Ar bumerangai sugrįžta?

Taip. Visi mūsų pagaminti bumerangai taisyklingai išsviesti sugrįžta atgal. Svaidymo taisyklės čia: //www.bumerangai.lt/kaip-mesti-bumeranga/

Ar būtų galima tiesiog pabandyti pamėtyti bumerangą prieš jį nusiperkant?

Taip, galime nemokamai parodyti ir išmokyti kaip reikia taisyklingai svaidyti bumerangą Vingio parke, Vilniuje. Dėl susitikimo laiko prašome iš anksto susisiekti nurodytais kontaktais.

Ar turite parduotuvę, kur būtų galima apžiūrėti ir nusipirkti bumerangą?

Visas bumerangų pasirinkimas yra tik elektroninėje parduotuvėje, tačiau keli bumerangų vienetai yra parduodami ir „Baltic Shamans“ suvenyrų krautuvėlėje, esančioje Užupio g. 2, Vilnius.

Norime padovanoti bumerangą, ar galite išgraviruoti užrašą ant bumerango?

Taip, ant bumerango galime lazeriu išgraviruoti  inicialus, palinkėjimą, šūkį ar įmonės logotipą. Taip pat bumerangą galime įrėminti, todėl bumerangas gali būti ne tik sporto priemonė įdomiam ir aktyviam laisvalaikio praleidimui gamtoje, bet ir puikus namų dekoro akcentas.

 Ar apmokėjimas internetinėje parduotuvėje yra saugus?

Jūsų mokėjimą aptarnaus didžiausia Lietuvoje mokėjimų surinkimo įmonė PaySera.lt Jūsų apmokėjimas yra visiškai saugus.

Kokie yra apmokėjimo būdai?

  • Išankstinis atsiskaitymas per internetinę bankininkystę (naudojant “PaySera.lt” sistemą)
  • Išankstinis atsiskaitymas tiesioginiu bankiniu pavedimu.
  • Atsiskaitymas grynais pristatant siuntinį nurodytu adresu, Vilniuje (būtinas išankstinis susitarimas).

Kiek kainuoja pristatymas?

Vilniaus miesto teritorijoje pristatymas nemokamas. Kitoje Lietuvos teritorijoje pristatymas kainuoja priklausomai nuo pasirinkto būdo:

  • Siuntimas per AB „Lietuvos Paštas“ visoje Lietuvoje kainuoja – 3 Eur. Pristatymo terminas 3-4 darbo dienos;
  • Siuntimas per autobusų siuntas „Siunta24.lt“ visoje Lietuvoje kainuoja – 4 Eur. Pristatoma į adresato nurodytą autobusų stoties terminalą. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos;
  • Siuntimas per „DPD“ kurjerį visoje Lietuvoje kainuoja – 5 Eur. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos;

Ar yra taikoma garantija bumerangui? 

Jeigu bumerangas yra fiziškai nepažeistas ir nepraradęs prekinės išvaizdos, per 2 savaites  nuo pirkimo dienos galime grąžinti pinigus arba pakeisti jį į kitą bumerangą.

Ar įvesti asmeniniai duomenis yra saugūs?

Mums rūpi mūsų klientai ir jų asmeninės informacijos saugumas, todėl jūsų pateikiami asmeniniai duomenys niekur nebus skelbiami ar perduodami trečiosioms šalims. Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik bumerangų pristatymo metu.